Výtvarné soutěže

Jako každým rokem, tak i letos, jsme se zúčastnili mnoha výtvarných soutěží. Ty byly vyhlašovány jak v našem městě, tak i celostátně a některé byly i s mezinárodní účastí.  Prvního úspěchu dosáhla naše žákyně v místní soutěži na téma „Podzim zima na Slovácku“. „Škola z Marsu“ dopadla nejlépe pro chlapce z první třídy, který za třetí místo získal fotoaparát. Oceněn byl také žák devátého ročníku, jehož linoryt patřil k nejlepším v soutěži „Památné stromy a aleje“ a děti, které namalovaly návrhy na reflexní nálepky, obdržely drobné ceny a diplomy. Úspěšní jsme byli i v okresním kole „Požární ochrana očima dětí, v němž jsme obsadili první a třetí místo. Všem malířům i jejich pedagogům patří velké poděkování za snahu a kreativitu.

Malou galerii obrázků si můžete prohlédnout na webu školy, nebo na dokaze zde.