Okresní kolo v recitaci

Recitační soutěže patří k pravidelně se opakujícím akcím naší školy. O školním kole již zde bylo napsáno a doloženo fotografiemi nedávno. Okresní kolo proběhlo 30. března 2017 za účasti přednášejících od nás, z Mikulova a z Hustopečí. Pochopitelně že ve všech kategoriích - ZŠS, ZŠ 1. stupeň, ZŠ 2. stupeň - obsadili první tři místa ti nejlepší. Jenže vybrat nejlepší byl pro porotu, složenou z ředitelek zúčastněných škol, nelehký úkol, tudíž byl diplomem za účast, pastelkami a čokoládovým vajíčkem odměněn každý recitátor či vypravěč.

A jak to všechno probíhalo si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo zde.