Den dětí

Ve středu 31. 5. 2017 se na naší škole neučilo. Slavili jsme Den dětí. Počasí nám přálo, byl pěkný slunečný den. Malí, velcí, všichni si vyzkoušeli  celkem na  18 disciplínách  svou   zručnost, rychlost a trpělivost.  Děti soutěžily  v  házení míčkem, prakem nebo kroužky  na cíl. Trpělivost vyžadovala chůze s knihou na hlavě a nošení pingpongového míčku na pálce. Děti  si zkusily  běh v gumových holínkách, chůzi na plastových chůdách, skákání v pytli, malování  nebo skládání obrázku a další zábavné úkoly. Za svou snahu získali všichni sladkou odměnu.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii, nebo na odkaze zde.