" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

zřizovaná Jihomoravským krajem

Aktivity Herbenova

A ještě jedno ocenění

V letošním školním roce jsme se opět účastnili mnoha výtvarných soutěží a v několika z nich byli žáci velmi úspěšní. Poslední velké ocenění získal žák 6. ročníku naší školy v soutěži pro děti do 15 let, kterou vyhlásilo Městské muzeum a galerie Břeclav k výstavě „Vládci noci“. Celkem se v muzeu sešlo 149 krásných výtvarných děl, z nichž členové hodnotící komise, Mgr. Eva Černohorská, PhDr. Karel Křivánek a Mgr. Nina Kuhnová, vybrali 12 vítězných prací, které budou vystaveny v prostorách muzea pod vodárnou.

Na průřez z tvorby našich žáků se můžete podívat ve fotogalerii, nebo na odkaze zde.