XXII. Veletrh středních škol

V úterý 16. 10. 2018 jsme navštívili s našimi „sedmáky“ a „osmáky“ přehlídku středních škol. Veletrh byl určen žákům, učitelům, rodičům a veřejnosti a nabídl především rozsáhlé poradenské služby pro vycházející žáky devátých tříd. Na pódiu Domu školství v Břeclavi jsme viděli velmi atraktivní praktické ukázky činností škol – módní přehlídku, účesovou tvorbu, líčení, první pomoc i hraní trubačů z Hranic. Do cvičení se psy se aktivně zapojil i chlapec naší školy. U stánků jednotlivých škol nás velmi zaujali chemické pokusy, braní krve a zajímavé bylo sledovat, co všechno umí malí roboti. Po příchodu do školy jsme si prohlédli letáky škol a diskutovali o tom, co nás čeká po ukončení „devítky“.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo zde.