Záložka do knihy spojuje školy

I v letošním školním roce jsme pokračovali v přeshraniční spolupráci. Zhostili se hlavně žáci, a to výtvarnými pracemi a jejich výměnou. Naší partnerskou školou byla Spojená škola v Malackách. Šlo o účast v československém projektu  "Záložka do knihy spojuje školy" s tématikou Pohádky, bajky, pověsti a příběhy neznají hranice. Děti škol pracovaly na záložkách do knih různými technikami, záložky si pak vzájemně vyměnily. Tohoto projektu se zúčastnilo celkem 1096 škol, z toho v ČR 320 škol a na záložkách pracovalo celkem 130 002 žáků. Na snímcích je možno shlédnou práce žáků naší školy, ale i práce žáků partnerské školy.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo zde.