Návštěva zahradnictví

Na konci října se žáci a učitelé I. třídy ZŠ a IV. třídy ZŠS vydali navštívit Zahradnictví Michl ve Staré Břeclavi v rámci učiva Zahrada na podzim. Zde nás čekalo velmi milé přijetí majitelem zahradnictví panem Michlem, který nás svým královstvím provedl. Dětem ukázal vše, co v tomto ročním období nejen kvete, ale také dozrává - kiwi, sibiřské kiwi, kaki, citrony, limety, granátová jablka. Jelikož se blížilo období "dušiček", žáci si také prohlédli zhotovené květinové vazby a věnce, určené památce zesnulých. Největším překvapením a odměnou pro naše děti bylo, když si mohly vzácné tropické ovoce samy natrhat a sníst.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo zde.