Veselé zoubky

V měsíci březnu se naše škola zapojila do preventivního programu ,,Veselé zoubky", který připravila společnost dm DROGERIE MARKT s.r.o.. Projekt byl zaměřen na prevenci zubního kazu. Žáci 1. ročníku shlédli výukové DVD ,,Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek", následovala beseda o důležitosti a významu pravidelného čištění zubů a správné životosprávy. Na maketě zubů dolní a horní čelisti se žáci učili technice správného čištění zoubků, vypracovávali pracovní listy, poznávali zubní pasty a kartáčky vhodné pro děti. Vše, co se děti naučily, si také procvičiy na metodickém programu pro interaktivní tabule. Velkou radost všem žákům pak udělaly preventivní taštičky s produkty péče o zuby (dětská zubní pasta, kartáček na zuby, žvýkačky bez cukru, malé přesýpací hodiny, informační brožura pro rodiče). Všechny děti byly programem a hlavně dárečky nadšeny.

Fotky z akce Veselé zoubky naleznete ve fotogalerii a nebo na odkaze zde.