Školní jídelna

Obědy jsou pro žáky i pracovníky školy přiváženy z jídelny Základní školy, Kupkova, Břeclav a jsou jim vydávány ve školní výdejně obědů.

Stravné od 1. 9. 2023

Žáci kategorie 7 - 10 let ......................... 34 Kč/1 oběd
Žáci kategorie 11 - 14 let .......................  38 Kč/1 oběd
Žáci kategorie 15 let a starší ..................  42 Kč/1 oběd

Mateřská škola

Děti do 6 let věku              přesnídávka  13 Kč                                Děti od 7 let věku              přesnídávka  14 Kč
                                       oběd            29 Kč                                                                       oběd            29 Kč
                                       svačina         13 Kč                                                                       svačina        13 Kč
                                       Celkem         54 Kč                                                                       Celkem        56 Kč

Pokud dítě ve školním roce, tj. od 1.9. do 30.6. následujícího kalendářního roku, dosáhne věku 7 let, řadí se do kategorie „Děti od 7 let věku“ již od data 1.9. daného školního roku.

Zaměstnanci školy   94 Kč (konečná cena je ponížena o příspěvek z FKSP)

Přihlášky ke stravování se podávají osobně:

Herbenova - administrativní pracovnici v kanceláři školy

Komenského nábř. a Mládežnická – vedoucí pracoviště

Doba vydávání obědů: 12.00 hod. – 14.00 hod.

Doba vymezená pro konzumaci žáka: podle potřeby jednotlivých žáků v rozsahu cca 15 – 30 min.

Jakékoliv změny (odhlášky a přihlášky) na den následující je nutné provádět osobně nebo telefonicky do 10.00 hodin:

ZŠ - v kanceláři školy (ne pedagogům), tel. 519 371 030, mobil: 724 095 284

MŠ – nábř. Komenského 2014/10,  tel. 724 879 372

Mládežnická 3330/3, tel. 702 187 080

První den nemoci je možné si oběd vyzvednout, na další dny nepřítomnosti se oběd musí odhlásit. Nárok na cenové zvýhodněnou stravu mají pouze děti a žáci přítomni ve vyučování.

V případě neodhlášené stravy od 2. dne nemoci, v době prázdnin nebo ředitelského volna bude strava počítána za plnou cenu oběda, tj navýšení ceny oběda o výši režijních nákladů.

Odhlášení trvalé se provádí osobně písemně.

Úhrada stravného

• Úhrada stravy v hotovosti je prováděna na jednotlivých pracovištích:

Herbenova - administrativní pracovnici v kanceláři školy

Komenského nábř. a Mládežnická – vedoucí pracoviště

• Převodem na bankovní účet, uvedeného na přihlášce, variabilní symbol = přidělené číslo žáka, vždy do konce měsíce na následující měsíce

Vyúčtování na konci školního roku

Na základě sdělení zákonného zástupce je možné:

• nechat zůstatek na kontě pro příští rok,
  • vrátit zůstatek na bankovní účet zákonného zástupce,
  • vyzvednout si zůstatek v hotovosti.

Provozní řád výdejny obědů - zde.

Školní stravování za mimořádných hygienických podmínek - zde.

Zvolený týden: 13-2024

25.03.2024 - 29.03.2024

Alergeny:

1. obiloviny obsahující lepek, 1/a pšenice, 1/b žito, 1/c ječmen, 1/d oves, 1/e špalda, 1/f kamut, nebo jijé hybridní odrůdy a výrobky z nich.
  2. korýši a výrobky z nich.
  3. vejce a výrobky z nich.
  4. ryby a výrobky z nich.
  5. podzemnice olejná/arašídy a výrobky z nich.
  6. sojové boby/sója a výrobky z nich.
  7. mléko a výrobky z něj.
  8. skořápkové plody/mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie a výrobky z nich
  9. celer a výrobky z něj.
  10. hořčice a výrobky z ní.
  11. sezamová semena/sezam a výrobky z nich.
  12. oxid siřičitý a siřičitany v koncentraci vyšší než 10mg.
  13. vlčí bob/lupina a výrobky z něj.
  14. měkkýši a výrobky z nich.