"Letos trošku jinak"

I letos jsme pokračovali v projektu přeshraniční spolupráce "Břeclav - Malacky", započatém již v roce 2004. Šlo opět o společné setkání, tentokrát však o setkání pedagogických sborů.

Téměř všichni členové našeho pedagogického sboru jsme se dne 31. 5. 2017 vydali za pedagogy Spojené školy v Malackách. Po velmi příjemném  uvítání jsme měli prostor ke vzájemné výměně zkušeností, plynoucích z práce s dětmi se stejným postižením a nechyběla ani prohlídka prostor malacké školy.

Společné odpoledne bylo doplněno i prohlídkou některých historických památek v Malackách. Navštívili jsme Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie, Svaté schody a krypty pod kostelem. S poděkováním a přáním úspěchů v další pedagogické práci jsme naše letošní setkání ukončili.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii a nebo na odkaze zde.