Škola v přírodě

I v letošním školním roce byla pro naše žáky zorganizována škola v přírodě, na kterou se přihlásily děti ze základní školy i ze základní školy speciální. Některé z nich opět doprovázely maminky, které byly důležitou oporou pedagogickým pracovnicím, především při náročnějších závodech a při osobním volnu, hygieně a usínání. A jak taková škola v přírodě probíhala? Asi takto. Ráno se všichni učili, odpoledne sportovali, kreslili, procházeli se, plnili zadané zábavné úkoly, hráli společenské hry a zpívali. V krátkých úsecích hlídaného osobního volna děti využívaly houpačky, průlezky, hřiště na přehazovanou a chodník na kreslení. Toto vše doplňovala výborná jídla, připravovaná paní kuchařkou.
Myslím si, že všichni byli spokojeni a budou se těšit na další ročník školy v přírodě, která zřejmě již počtvrté proběhne v příštím školním roce v rekreačním zařízení Hutník na Lučině.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii, nebo na odkaze zde.