Návštěva divadla

Trapasy zažíváme všichni každý den. O tom, jak se slušně chovat ve společnosti, na návštěvě, při nástupu do nové školy, v kině, nebo na schůzce s kamarádem či kamarádkou, se naše děti dozvěděly z divadelního představení Trapas nepřežiju, aneb Ten řízek nezvedej. V hlavní roli se dětem představili Michaela Dolinová a Ladislav Ondřej - oba známí herci z Ordinace v růžové zahradě. Celé představení bylo velmi humorné, bavily se děti i paní učitelky. Na konci se mohli všichni společně s herci vyfotografovat.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.