Minitygři v muzeu

Školní rok se chýlí ke konci, a tak, aby se děti nenudily v lavicích, vypravily se ve středu 20. června do Muzea Pod vodárnou. Právě tady totiž probíhá zajímavá výstava " Zahraj si mini, Tygře". Ve výstavní hale jsou nainstalována netradiční minigolfová hřiště. Děti dostaly golfové hole a mohly vyzkoušet, jak se odpaluje golfový míček. Že to vypadá jednoduše, ale zdání klame, se mohli žáci 6. až 9. ročníku brzy přesvědčit. Některé údery vyšly napoprvé, ale někdy nestačilo ani 10 odpalů. Hodinku na odpalištích si užili všichni, některé děti sport velice zaujal. Nejpopulárnější se stalo hřiště, kam patřila toaleta nebo to, kde jamku tvořila stará televizní "bedna". A to velké T v názvu? Že by mysleli Tajgře? / Tiger Woods - nejznámější golfista/.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.