Atletika v Karlových Varech

Vítězové krajských kol Atletického čtyřboje žáků se speciálními vzdělávacími potřebami si mezi sebou poměřili síly v Národním finále, které se konalo ve dnech 13. - 15. června v Karlových Varech. Tady již sportovce čekala velmi silná konkurence. Za družstvo Jihomoravského kraje startovala i žákyně naší školy, která zvítězila v běhu na 800 m a ve skoku dalekém obsadila krásné druhé místo. Za příkladnou reprezentaci ji děkujeme a blahopřejeme k podaným výkonům, které snad zopakuje i příští rok.

atletika KV