Před Mikulášem

Tímto článečkem chci za školu poděkovat všem, kteří jste se přišli podívat na naše keramické a jiné výtvory do vstupního prostoru obchodu Hruška na Lidické ulici, kde jsme prezentovali své práce v předmikulášských dnech. Poděkování patří nejenom návštěvníkům obchodu, ale také jeho vedoucí, která nám stejně jako loni vyšla při pořádání akce vstříc. Zajisté děkuji i žákům a pedagogům, kteří nejenom vymýšleli a tvořili, ale také byli po celou dobu trvání akce přítomni. A vás, kteří jste nestihli za námi přijít před Mikulášem, srdečně zvu ve dnech 15. - 18. prosince na terasu Delikany u nádraží, kde vás opět rádi se svými výrobky přivítáme.