Poděkování

Děkuji všem pedagogickým kolegům za přístup k pracovním povinnostem v období testování, nemocí, absencí a zástupů.
Také chci poděkovat zákonným zástupcům našich žáků za pochopení a vstřícnost, které projevují při řešení speciálních situací a projevovali ji i v době testování jejich dětí, našich žáků.
Období, které nám snad pomalu končí, bylo opravdu nelehké, vyznačovalo se nestandardními a nezvyklými postupy a změnami, ale vše jsme spolu zvládli bez nějakých chybných kroků.
Děkuji a doufám, že bude líp.