Škola v přírodě 2022

V termínu 23.-27.5.2022 se žáci základní školy a základní školy speciální po delší době vydali do školy v přírodě. Pět dnů prožili v rekreačním středisku Hutník na Lučině u Radějova.

Dopoledne probíhala výuka pod vedením paní učitelek Mgr. Benadové, Mgr. Svobodové, Mgr. Navrátilové, Mgr. Petrjanošové a pana asistenta Juračky. Žáci byli rozděleni do skupin, v kterých plnili zadané úkoly samostatně nebo společně.

Při odpoledních a večerních činnostech byli oporou, rádci i pomocníky dva rodiče. Probíhala společná sportovní, zábavná, zpívánková a odpočinková činnost. Batikovala se trička. Hrála se přehazovaná, fotbal, míčové hry a kuželky. Menší děti si oblíbily houpačky. Při procházkách do lesa děti poslouchaly zvuky, poznávaly rostliny a při zdolávání terénu starší pomáhaly mladším. Společně jsme nachystali táborák a opekli si špekáčky. Odvahu děti prokázaly při stezce odvahy. Jídlo všem chutalo. Jedlíci si mohli po každé přidat. Na otázku "Co se líbilo." Zazněla odpověď "Všechno."

Již nyní se všichni těší na školu v přírodě 2023.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.