Den dětí v ZOO Lešná

Den dětí jsme letos oslavili výlety.

Žáci základní školy a někteří zástupci žáků základní školy speciální cestovali 2. června do Zlína, do ZOO Lešná.

Zoologická zahrada je krásná, rozlehlá a hlavně nabízí dětem i dospělým prohlédnout si exotická zvířata a ptactvo z několika kontinentů.

Žirafy, sloni, lvi, nosorožci, tygři, tučňáci či potom supi, plameňáci či pelikáni nebo pštrosi nutili všechny návštěvníky ZOO ke krátkému zastavení a tichému pozorování.

Sice bychom uvítali malinko více času, abychom si prohlídku ZOO lépe vychutnali, ale byla to pro nás daleká cesta. Přesto vyšel čas i na oblíbené hranolky s kečupem.

Všichni „účastníci zájezdu“ přistupovali k akci zodpovědně. Z výletu jsme se vrátili všichni v pořádku a včas, za což patří všem velké poděkování.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.