Mikuláš, Mikuláš až večer přijde k nám ...

je název písničky, kterou jsme zahájili dnešní Mikulášskou besídku s nadílkou.

Po třech letech jsme se mohli opět u nás ve škole přivítat s Mikulášem a jeho družinou. Letos však navíc se dvěma družinami. Vlastním nadílkám předcházela velmi pěkná vystoupení žáků školy. Mikuláš s čertem a anděly se objevovali nejen v říkankách, ale slyšeli jsme o nich i ve veselých písničkách. Písní Prosinec jsme se ocitli v krásném adventním čase.

První družina z nebes obdarovala naše děti vynikajícími pizzami, druhá družina Mikuláše, čertů a andělů nadělila dětem sladkosti.

V rámci programu nechybělo ani společné zpívání. Zazpívali jsme si oblíbené Rolničky a koledu Štědrý večer nastal.

Děkujeme dětem za jejich obrovskou snahu při vystoupeních a oběma Mikulášům i jejich družinám za nadílky.

Těšíme za rok na shledanou.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.