Vybíjená 2022

Okresní kolo ve vybíjené, Hustopeče 2022

Týden před vánočními svátky, tedy v pátek 16. prosince, se v Hustopečích uskutečnilo okresní kolo ve vybíjené žáků našich škol. Utkaly se spolu týmy chlapců a děvčat z hustopečské, mikulovské a břeclavské školy. Náš tým, sestavený z žáků a žákyň 6. – 9. ročníku, se na toto sportovní utkání velmi těšil a také připravoval. První dva zápasy naši sportovci hráli proti dětem z Hustopečí a suverénně vyhráli. Euforie z vítězství však byla předčasná a naši hráči podcenili mikulovské soupeře. V prvním kole štěstí přálo opět našemu týmu, ale ve druhém byli poraženi. V celkovém součtu vybitých hráčů nakonec o pár bodů zvítězilo družstvo z Mikulova. Nevadí, i 2. místo je pěkné, a my se těšíme, že si poměříme síly v Mikulově. Tentokrát v přehazované.