Návštěva sportovní akce

V nauce o společnosti jsme se věnovali tématu „Trávení volného času, sport a kultura“.  Proto jsme se ve čtvrtek 2.2.2023 se třídou ZŠS V zúčastnili sportovní akce, která se konala na zimním stadionu. Probíhal zde první ročník turnaje břeclavských škol žáků 1. a 2. ročníku „O LVÍ POHÁR“. Akci pořádal místní hokejový oddíl HC Lvi Břeclav z.s. s podporou vedení města a sponzora firmy Caprisone. Turnaje se účastnily všechny základní školy z Břeclavi. Hrálo se o putovní pohár. Žáci ZŠS V měli možnost z tribun zimního stadionu shlédnout zápolení nejmladších školáků na ledě. Hráče i hráčky hlasitě povzbuzovali z tribun jejich spolužáci. Na stadionu panovala příjemná atmosféra. Našim žákům bylo umožněno si prohlédnout i zázemí zimního stadionu. V Břeclavi je spousta příležitostí, jak smysluplně trávit volný čas. Jedním z nich je sport - v zimě třeba bruslení. Žákům ZŠS V se sportovní akce líbila. Nezmrzli jsme a odnesli si pěkný sportovně – kulturní zážitek.

Fotografie z počátku výcviku můžete sledovat ve fotogalerii nebo zde.