Návštěva dřevodílny

Dřevodílnu Mrázek ve Staré Břeclavi navštívili žáci 8. a 9. ročníku naší školy v rámci profesionální orientace, aby se seznámili se způsoby opracovávání dřeva. Na místě měli možnost vidět stroje potřebné k práci se dřevem a také měli možnost zhlédnout finální výrobky vycházející z navštívené dílny. Kromě prohlídky si vyzkoušeli zatloukání hřebíků a práci s vruty. Exkurze, hlavně její praktická část, byla pro žáky přemýšlejícími nad výběrem povolání velmi vhodná, motivační a hlavně zajímavá. Těmito několika slovy jsme chtěli za umožnění prohlídky a věnování se našim žákům poděkovat pracovníkům firmy.