Školní kolo SHM žáků ZŠS

V pátek 5. 5. 2023 sportovali žáci základní školy speciální. Bylo pro ně připraveno školní kolo SHM. Žáci si zaběhali, skákali do dálky, zdolávali překážky a házeli kriketovým míčkem. Ať už šlo o starší žáky, mladší žáky či žákyně, všichni do disciplín dali všechny své síly. A bylo moc příjemné vidět je smát se. Byli mezi nimi ale i ti, pro které byl dnešní den jiný. I to jsme se snažili zvládnout, podmínky pro sportování jsme jim přizpůsobili. Vítězové po ukončení sportovního klání obdrželi medaile s diplomy, ostatní děti pak diplomy za účast. Nechyběla ani malá sladká odměna pro dočerpání energie.