Záložky do škol

V měsíci říjnu se naše škola opět zapojila do 14. ročníku projektu Záložka do škol spojuje školy: Inspirující svět pohádek, básní a příběhů. Cílem této akce bylo navázat kontakty mezi českými a slovenskými školami a podpořit, aby děti více četly. Naší partnerskou školou se stala základní škola z města Vikartovce. Na výrobě záložek se podílela skutečně celá naše škola a byly použity různé techniky. Do balíčku, který mířil na Slovensko, jsme přidali i naše keramické výrobky. Zásilka ze Slovenska dorazila poslední říjnový den a obsahovala nejen záložky, ale i drobné upomínkové předměty. Každý žák si vybral takovou záložku, která se mu nejvíce líbila. Poděkování patří všem, kteří se na této akci podíleli.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.