Plavání 2023/2024

PLAVÁNÍ

I letos si musí žáci a žákyně 4. a 5. ročníku odplavat 20 hodin, to znamená 10 lekcí plavání, vedených trenéry Plavecké školy Delfín. První lekce začala 14. listopadu a dětem se velmi líbila. Zpočátku většina z nich musela překonat strach z vody, ale všichni se statečně zapojovali do průpravných cvičení, i samotného plavání. Nakonec děti zvládly i skoky do vody a vůbec se jim nechtělo první lekci ukončit. Pokroky dětí budeme průběžně sledovat a dokumentovat.

Fotografie z počátku výcviku můžete sledovat ve fotogalerii nebo zde.