Bubnovačka

Letos poprvé se naše škola stala součástí akce nazvané "Bubnovačka". V pondělí 20. listopadu 2023 jsme se všichni zapojili do bubnování na cokoli. Cílem akce bylo, aby byl hlas dětí slyšet co nejvíce. V republice bylo přihlášeno více než 45 tisíc dětí a dospělých, kterým není osud dětí lhostejný!  Učitelé využili dostupné materiály pro preventivní program v rámci Bubnovačky, které byly vytvořeny odborníky z Centra LOCIKA. Cílem těchto aktivit bylo, aby  se ve školách otevřelo téma násilí v rodině a zároveň byly dětem poskytnuty kontakty, kam se mají obrátit v případě potíží.

Akce byla dětmi vřele přijata a zapojili se do ní žáci všech tříd.

Fotografie z počátku výcviku můžete sledovat ve fotogalerii nebo zde.

Bubnovačka video