Soutěž Mír- Frieden, Peace s tématem MÍR

Celonárodní literátní a hudební soutěž Mír

Základní škola Mělník vyhlásila  soutěž v literátním, hudebním oboru pro žáky základních škol. Umíš psát zajímavé texty nebo  zpívat? Přihlas se do naší soutěže „Mír- Frieden - Peace" s tematikou: Mír – je to možná realita, nebo nedosažitelný ideál?

Na naší škole máme ve školním klubu hudebně-dramatický kroužek a tak nás napadlo se do této soutěžit zapojit zpěvem. Písní na téma přátelství a mír je spousta. Nás napadla píseň Není nutno z autorské dílny pánů Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Písničku jsme nahráli a byla poslána do Základní školy Mělník, která celou soutěž zaštituje a pořádá. Soutěž stále probíhá a na konci soutěže můžou děti získat věcné ceny jako např. čepici, kšiltovky, flashdisky a jiné. Navíc všichni účastnici budou se svými příspěvky zveřejněny v celostátním sborníku, který bude uložen na stránkách Základní školy Mělník.

Soutěž Mír- Frieden, Peace s tématem MÍR