Vybíjená 2023

Předvánoční období je u nás ve škole nejen časem zpívání koled a tvoření, ale žáci se také každoročně těší na sportovní utkání s hustopečskými a mikulovskými soupeři. V pátek 8. prosince se v Hustopečích uskutečnilo okresní kolo ve vybíjené našich žáků s žáky výše jmenovaných škol. Náš tým tvořilo šest chlapců a dvě dívky základní školy. Před samotným utkáním se všichni, pod vedením pana učitele Klimoviče a našeho výborného hráče Rudy, pečlivě rozcvičili a domluvili si taktiku. První zápas hráli naši žáci proti mikulovským. Obě kola suverénně vyhráli s velmi malým počtem našich vybitých hráčů. Nálada v týmu byla veselá a naděje na vítězství je motivovala k dalším výkonům. Následoval zápas s hustopečskými dětmi, kde naši hráči opět první kolo vyhráli, a druhé kolo skončilo remízou. S počtem nejvíce vybitých protihráčů se náš tým umístil na krásném 1. místě. To bylo radosti! Euforie z vítězství dětem vydržela i po celou zpáteční cestu domů. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci a gratulujeme!