Předvánoční setkání ve školce

Dne 20. 12.2023 navštívily třídy sedmého, osmého a devátého ročníku naše odloučené pracoviště Mateřskou školu na nábřeží Komenského Břeclav.
Počasí nám moc nepřálo, ale přesto jsme se místní MHD dopravili na místo.
Ve školce nás velmi mile přivítali. Paní učitelky nás seznámily se svým vánočním programem.

Prvním úkolem byly číselné obrázky s vánoční tematikou. Nejvíce se nám líbil úkol č.6 "zachrochtej jako prasátko".
Úkolů bylo hodně a všechny jsme je s radostí plnili. Na pomoc jsme měli naše nejmenší spolužáky ze školky, kteří si vybrali starší spolužáky do dvojic.
Další aktivitou byla výroba vánoční hvězdičky ze dřívek. Poté jsme se přesunuli na společné vánoční zpívání. Ve školce nás pohostili cukrovím a ovocem.

Bylo to moc hezké dopoledne.

Mnohokrát děkujeme všem zaměstnancům za krásné a milé přijetí.