Výtvarná soutěž

Novinkou tradičních Břeclavských Vánoc byla výtvarná soutěž a děti měly libovolnou technikou ztvárnit Vánoce v našem městě. Žáci z „Herbenky“ se tedy pustili do práce. V daném termínu jsme odevzdali krásné obrázky a doufali jsme, že je odborná porota ocení. Autoři tří nejlepších obrázků byli vyhlášeni na slavnostním rozsvěcení vánočního stromu 3. prosince . Deset dalších prací postoupilo do hlasování na internetových stránkách a tam jsme měli  hned dva zástupce. O vítězi tedy rozhodovala veřejnost a všechna dílka byla také vystavena v pavilonu v břeclavském parku do 6. ledna 2024. Hlasování bylo napínavé a skončilo velkým úspěchem Pavla, jehož výkres se líbil lidem nejvíc. A aby toho nebylo málo, tak se jeho bratr Honza umístil  na krásném pátém místě. Cenu pro vítěze připravili  organizátoři akce a bude mu předána na lednovém školním shromáždění.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.