Velikonoční prezentace

Jarní nálada je tady a Velikonoce tady budou co by dup. A aby lidé neměli Velikonoce smutné a jarní nálada byla veselá, žáci naší školy prezentovali své keramické výrobky, kterými i motivovali obyvatele ze sousedství k velikonoční výzdobě jarního období. Stalo se tak 19. 3. 2024, kdy slavil svátek Josef, a tedy ukázka keramiky z dílny školy mohla udělat radost i oslavencům. Oči zájemců upoutávali například hliněné vypálené nádobky se svěží zelenou řeřichou, nazdobenými vajíčky a dalšími jarními dekoracemi, které byly vyrobeny v hodinách pracovní výchovy. Všem, kteří si přišli prohlédnout výrobky a jarně se namotivovat, se naše prezentace líbila, neboť byla chválena a učitele i žáky hřál příjemný pocit z dobře vykonané práce a z rozdávání pomyslného jarního ladění.

Děkujeme vedení prodejny Hruška za poskytnutí prostor k prezentaci a zároveň všem přejeme krásné prožití velikonočních svátků.