Recitační soutěž - školní kolo

V pátek 26. února proběhla na naší škole recitační soutěž, ze které ti nejlepší postoupí do kola okresního, které se bude konat za měsíc, opět na naší škole.
Paní učitelky se s dětmi dobře připravily, a tak mohla vystoupit asi jedna třetina našich žáků, jenž soutěžili ve třech kategoriích. V první recitovali žáci základní školy speciální, druhé dvě obsadili žáci 1. a 2. stupně základní školy. Ještě před začátkem samotné soutěže si sami žáci vylosovali tři jména paní učitelek, které vytvořily porotu. Všichni soutěžící byli za svoji snahu odměněni malým dárkem a pamětním listem a nejlepší tři v každé kategorii dostali za svůj výkon ceny, které nám věnovalo TESCO Břeclav.
Atmosféra byla po celou dobu recitační soutěže velmi příjemná a pohodová. Soutěžící si dávali na svých výkonech hodně záležet a nesoutěžící se zájmem sledovali a poslouchali své spolužáky. A nyní nastala doba příprav do okresního kola.