" My jsme silní, oni jsou slabí. My jsme velcí, oni jsou malí.
Dokážeme se k nim sklonit?
Ano, dokážeme! "

Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

zřizovaná Jihomoravským krajem

Aktivity Herbenova

Úspěch ve výtvarné soutěži

Žáci „Herbenky“ se v prosinci zúčastnili 14. ročníku výtvarné soutěže "Moje město můj kraj"- letos na téma "Putování za vánoční hvězdou aneb Jak se slaví Vánoce“. Výtvarné práce posuzovala odborná porota složená z výtvarníků, zástupce ČSZ Břeclav, Městského úřadu Břeclav a pracovníka  občanského sdružení Lužánek. Nejlepší práce jednotlivých kategorií byly vyhlášeny na vernisáži a jsou vystaveny ve SVČ Duhovka, Lidická, Břeclav do konce měsíce ledna. Mezi oceněnými byly i dvě žákyně naší školy, které získaly nejen diplomy, ale odnesly si domů i drobné odměny. Natálce i Sáře k tomuto úspěchu blahopřejeme.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.