Příprava školy na rekonstrukci

Připravili jsme naši školu na velkou proměnu

Co se v naší malé škole děje, když už se neučí?  Rozhodně se nezahálí.

Nedávno jsme prošli rozsáhlou přípravou na malování a montáž nového topného systému. Tento proces zahrnoval pečlivé plánování a týmovou práci všech učitelů i provozních zaměstnanců, což vedlo k úspěšnému a rychlému dokončení všech úkolů. Začali jsme tím, že jsme všechny věci ze tříd naskládali doprostřed místností a pečlivě je přikryli plachtou, aby byly chráněny před prachem a poškozením. Všechny nástěnky jsme demontovali a květiny přesunuli do cvičné kuchyňky, kde byly v bezpečí a mimo pracovní zónu. Dalším krokem bylo uklízení všech nepotřebných věcí. Společně jsme probrali a vytřídili materiály, které už nebyly potřebné, a vytvořili tak více prostoru pro nadcházející práce. Pánové se ujali přesunu starších velkých skříní, které by překážely při malování a montáži nového topného systému. Digitální zařízení byla pečlivě odpojena a projektory zajištěny proti prachu, aby nedošlo k jejich poškození během stavebních prací. Pan školník se pak postaral o demontáž všech ochranných krytů od topení, což umožnilo montáž nového systému bez komplikací. Na této velké akci se spolupodíleli všichni učitelé i provozní zaměstnanci. Je třeba vyzvednout jejich přístup k práci, svědomitost, odhodlanost a nasazení, které prokázali. Díky jejich úsilí a skvělé týmové spolupráci jsme všechny přípravy zvládli ještě před termínem. Za tento vynikající výkon si pedagogický sbor opravdu zaslouží prázdniny. Děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli, za jejich obětavost a tvrdou práci, poněvadž taková akce není samozřejmost. Naše škola je nyní připravena na novou etapu a my se těšíme na zlepšení podmínek, které nový topný systém přinese.

Výsledek z této akce si můžete prohlédnout ve fofogalerii nebo zde.